אודותינו

בית הספר רוס למקצועות המניקור הינו מותג הציפורניים הגדול בישראל אשר יאפשר לך להגשים את חלומך להפוך לשם דבר בתחום המניקור והג’ל ויחד עם זאת, להפוך את המסע שלך לחוויה בלתי נשכחת .

בית הספר מורכב מצוות המונה שלוש מאסטריות ומובילות דעה בעולם הציפורניים:

אסנת בניטה ושיינא קירשנבאום.

כל אחת מהן החלה בעסק קטן ופרטי באמצעותו פרצה ועסקה בתחום במשך שנים ארוכות, במהלכן התלמדה, התמקצעה ובין היתר הכשירה תלמידות ואף מדריכות שהפכו לשם דבר בעולם הציפורניים.

במהלך שנת 2021 החליטו רות אסנת ושיינא לאחד כוחות ולהפוך למותג פורץ דרך אשר מפתח שיטה ייחודית להדרכת והכשרת מניקוריסטיות ומדריכות בעולם הציפורניים.

יחד חרט מותג רוס על דגלו לייבא לישראל איכות וחדשנות בכל הנוגע לתחום המניקור והג׳ל ובכלל, עולם הציפורניים. כמו כן מטרתו העיקרית היא להנגיש לתחום את המכשור והציוד האיכותיים והחדשניים ביותר.

יתרונו וייחודו הבולט של בית הספר הוא שמדובר בבוטיק איכותי בפאתי העיר בית שמש, המספק לכל באי בית הספר אוירה חמימה, ביתית ומעל הכל – אישית.

מעט עלינו

אסנת בניטה, 25 , נשואה ואם לשניים

תמיד ידעתי שכשאגדל המסלול הברור והבטוח שלי יהיה בעולם האקדמאי, וכך היה כאשר התחלתי בלימודי התואר הראשון תהיתי איזו עבודה אוכל לשלב באופן אשר לא יפגע בלימודי ויחד עם זאת יאפשר לי להתפרנס בכבוד ויעניק לי מרווח פעולה לפי האילוצים שנוצרים לסטודנטית לתאר ראשון, וכך, פניתי לתחום המניקור והג’ל והתחלתי להתמקצע בו במקביל ללימודים האקדמאיים.
בסופו של דבר, הפכתי לבעלת תואר ראשון במנהל עסקים אבל בשלב הזה כבר הייתי מאוהבת יותר מדי בתחום הציפורניים בכדי שאוותר עליו כך פתאום, אז הקיבלתי החלטה אמיצה ולא פשוטה: אני נשארת ובכל הכח!
במשך 8 שנים גדלתי התעצמתי והפכתי לשם ודבר בתחום הג׳ל, הכשרתי מאות תלמידות מרחבי הארץ שנחלו הצלחה מרובה כמניקוריסטיות מצליחות.

וכך, למרות גילי הצעיר הצלחתי להפתיע את כל הסובבים אותי ולהעביר מסר שהפך למורה דרך בחיי:
כשאתה עושה את מה שאתה אוהב אין סיכוי שלא תצליח!
שיינא קירשנבאום, 25 נשואה ואם לשניים

כשהתחלתי את לימודיי תחום הג׳ל לרגע לא דמיינתי לעצמי שאהפוך לאחת ממדריכות הציפורניים המובילות בתחום.
במהלך לימודיי לתואר ראשון במנהל עסקים החלטתי להתחיל לעסוק בתחום מאחר ומדובר בתחום מונגש, במסלול מהיר ונוח  אשר הקל עליי לתמרן בין  שגרת חיי לבין  הלוז האקדמי.
היה לי ברור וכך גם לסובבים אותי שמדובר במקצוע זמני, אשר נועד לפרנס אותי ואת משפחתי במהלך תקופת הלימודים ובתום תקופת הלימודים יגיע גם סופו של עולם המניקור בחיי.
אין דרך להסביר את הסחף ששאב אותי פנימה אל תוך עולם המניקור, הכל השתנה…
לא רציתי לעזוב ולא רציתי לוותר ויתירה מכך, פשוט לא יכולתי….
רציתי להצליח ובגדול וזה בדיוק מה שעשיתי , במשך 8 שנים המשכתי לחקור ולגלות את רזי התחום וכך התמקצעתי, התקדמתי ולבסוף עברתי לעולם ההדרכה והסמכתי תלמידות רבות ומצליחות בתחום. בעיקר הבנתי, שקיבלתי כישרון במתנה ושעליי לנצל אותו על מנת להתקדם ולהצליח.